"Kazanmak değil, hak ederek kazanmak" felsefesiyle yola çıkan Hades Gayrimenkul bu amacına uygun olarak; sahip olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü şirket yapısı ile inşaat sektörüne uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Hades Gayrimenkul, bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Hades Gayrimenkul günümüzde, lüks konut projeleri denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelmeyi ilke edinen Hades Gayrimenkul, dünyada kabul görmüş ve marka olmuş büyük firmalarla yapmış olduğu ortaklıklar ile gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir...

Hades Gayrimenkuy; bir Hades Grup kuruluşudur.

Değerlerimiz - Kalite Yönetimi

Hades Gayrimenkul olarak, yaptığımız işleri kaliteli ve yenilikçi bir bakış açısıyla planlarız. İşlerimizin her aşamasında bu anlayışla hareket ederiz.

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir. Aynı şekilde Hades Gayrimenkul, her kademedeki çalışanının kurum adına ve bireysel olarak etik kurallara ve hukuka uygun hareket etmesini şart koşar.

Hades Gayrimenkul olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir. Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek için gerekli önlemleri alma sorumluluğunu kabul ederiz.

Misyon & Vizyon

  • Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
  • Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
  • Kusursuz ürünle en iyi hizmeti sunmak.
  • Kaliteden taviz vermeden üretimi artırmak.
  • Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.

Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.