BİR KALE REZİDANSI
Daire Kartal, yaşam alanlarıyla konforu ve zarafeti bir arada sunuyor.

İstanbul’un yatırım getirisi yüksek ve büyüyen bölgesi Kartal’da yer alan Daire Kartal’ın balkonlu 1+1 ve 2+1 daire tipleri, E-5 karayoluna 150m mesafesi, metroya 350m yürüme mesafesi, içinde yer alan ve Daire Kartal sakinlerinin sosyalleşmesini sağlayan Daire Kartal kulübü, çocukların hem eğlenip hem de yaşıtlarıyla hayatı paylaşabileceği oyun ve aktivite alanları, yüzme havuzu, fitness, yoga ve pilates salonları sizin ve ailenizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Daire Kartal’ın yapı kalitesi ayrıcalıkları
Daire Kartal yapı kalitesi ile, sizin ve ailenizin yaşam kalitesini yükseltiyor.

Daire Kartal’ın yapı kalitesi standartları olarak belirlediği geniş ve balkonlu daire tipleri, yerden tavana kadar uzanan kapıları, kesintisiz elektrik kaynakları, su depoları, ilave depolar, yerden tavana uzanan doğrama camları, yaşam alanlarınızı genişleten, tercihe göre petekli ve petek kullanılmayan kanallı ısıtma sistemi ile yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Kalite yatırımınıza da değer katıyor
Yapı kalitesi ve her büyüklükteki ailelere uygun geniş daire tipleri, Daire Kartal’ı tercih edilen ve ayırt edici bir noktaya taşıyor. Böylece, yatırımınız da her geçen gün değerini koruyor.

CLUB DAİRE
Daire Kartal sahibi olmak demek, Club Daire üyesi olmak demek

Keyifli zaman geçireceğiniz ve sosyalleşebileceğiniz alanlar, sağlıklı yaşam için gereken günlük spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz spor salonları, minikler ve gençlerin eğlenerek kendilerini geliştirebilecekleri oyun alanları, Daire Kartal'ın size ayrıcalıklarla sunduğu Club Daire'de.

TV Lounge
Club Daire’de aileniz, sevdikleriniz ve komşularınızla birlikte en heyecanlı maçları TV Lounge’da doya doya izlersiniz. Ayrıca en sevdiğiniz filmlerin keyfini de yine TV Lounge’un konforlu ortamında yaşayabilirsiniz.

Saloon Lounge
Sizi ziyarete gelen misafirlerinizi keyif ve konforla karşılayabilceğiniz ve ağırlayabileceğiniz Saloon Lounge, Club Daire’nin size özel alanlarından bir diğeri...
Saloon Lounge’da misafirlerinizle hoşça vakit geçirirken Club Daire üyesi olduğunuz için kendiniz çok ama çok şanslı hissedeceksiniz.

Cafe Lounge
Club Daire üyeleri aynı zamanda birbirinin komşularıdır. Café Lounge ise tüm komşuların buluşma ve koyu sohbetlerin gerçekleşme noktasıdır. Café Lounge’da dilediğiniz anda komşularınızla bir araya gelebilir ve birlikte arkadaşça zaman geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Club Daire demek, sağlıklı hayat demek
Club Daire’de size özel bir diğer ayrıcalık ise Club Daire Gym. Burada ister Fitness Center’da her geçen gün daha da forma girebilir, isterseniz de pilates ile esnek ve dingin olmanın püf noktalarını keşfedebilirsiniz. Club Daire’nin size özel bölümü Club Daire Gym ile tanıştıktan sonra hayatınızın çok daha sağlıklı ve formda olması kaçınılmaz.

E5 VE METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE
Daire Kartal’ın lokasyonu, E5 ve Yakacık metro durağına yürüme mesafesindedir. Hızlı tren, Kartal ve İDO Pendik terminallerine 15 dakika uzaklıkta olan Daire Kartal; bölgede yer alan üniversite yerleşkelerine, hastanelere ve Anadolu Adliyesi’ne olan yakınlığıyla değerine değer katıyor.

Yakacık İstasyonu (metro) 350 m
Kartal İstasyonu (metro) 850 m
Pendik Marina 8 km
Bostancı 12 km
Kadıköy 22 km
Yakacık İstasyonu (uçak) 13 km
Yakacık İstasyonu (köprü) 23 km

Kat ve Daire Planları
TİP 1 1+1, TİP 2 2+1, TİP 3 2+1, TİP 4 2+1, TİP 5 1+1, TİP 6 1+1, TİP 7 1+1, TİP 8 1+1, TİP 9 2+1, TİP 10 1+1, TİP 12 2+1